Ostatnio dodane

Pogoda Lublin

Dzisiaj:

5°C / 5°C
odczuwalne 5°C
jutro środa czwartek
12° / 2° 3° / -2° 4° / 2°

PZL. 23 KARAŚ – robi się

Home Forums Warsztat Wasze Fotorelacje z budowy modeli PZL. 23 KARAŚ – robi się

This topic contains 37 replies, has 6 voices, and was last updated by  Aruro 3 months, 2 weeks ago.

Viewing 8 posts - 31 through 38 (of 38 total)
  • Author

Grzesiek
    Moderator

Koła o średnicy 75mm gumowe puste w środku, chciałem dać piankowe ale zrezygnowałem z nich bo się ugniatają od stania w jednym miejscu.
    Życzę powodzenia w budowie, pochwal się czasami jak postępują prace. A jak będzie gotowy to może kiedyś się gdzieś spotkamy na wspólny lot.

Aruro
    Participant

Kto wie, całkiem prawdopodobne  :)

Aruro
    Participant

Budowę napocząłem :). Ma być P-43, trochę dłuższy kadłub i większa kabinka o jedno okno.

Coś zdjęcie się nie wkleja…

• This reply was modified 2 years, 11 months ago by  Aruro.

Aruro
    Participant

Wziąłem się i kończę model … Na razie tylko kołuję po lotnisku :) Zostało posprawdzać elektronikę, dokończyć malowanie znaków, dobra pogoda i oblot…

Wklejam link do mojej galerii bo nie mogę wrzucić zdjęcia na forum…

http://wart.pl/cms-hobby/displayimage.php?album=1&pid=52#top_display_media

A jak wasz Karaś? To już pewnie rutyniarz z 2letnim nalotem :)

Grzesiek
    Moderator

Spory model, kiedy pierwszy lot, może już był?

Aruro
    Participant

Tak był :)

Grzesiek
    Moderator

Super, oblot udany oby tak dalej się sprawował. Silnik widzę niczego sobie, dźwięk rewelacja. W czasie oglądania filmiku dotarło do mnie, że znam to lotnisko, pomyślałem sobie, to chyba Białystok i jak przeczytałem w opisie nie myliłem się. Byłem tam kilka razy dawno temu ostatnio chyba w 94 roku. Pozdrowienia dla modelarzy z Białegostoku.

Aruro
    Participant

Dzięki za miłe słowo.

Duże zmiany ostatnimi czasy na naszym „podwórku” (niekoniecznie na lepsze dla modelarzy). Miasto odcięło 1/4 lotniska na inwestycje, powstaje droga 100m od naszego lądowiska, a z drugiej strony asfaltowy pas startowy dla pasażerskich awionetek. A modelarze muszą z własnej kasy remontować swój „baraczek” :(

Ale jak mówią pożyjemy-zobaczymy.

Pozdrowienia i zapraszamy na ponowne odwiedziny do Białegostoku – z modelami oczywiście :)

Viewing 8 posts - 31 through 38 (of 38 total)

You must be logged in to reply to this topic.